Střechy, střešní krytiny - firmy

Firmy 130 z 957

Zobrazit pouze firmy z regionu:
Logo firmy STAVEBNINY JESENICE

STAVEBNINY JESENICE

A-rank 86

DITON,KVK,PARABIT,KB BLOK,IHURDIS,YTONG,AVITOP a další Společnost Stavebniny Jesenice nabízí stavební materiály všeho druhu již od roku 1992, a to nejenom jednotlivcům, ale i stavebním společnostem.NEJLEVNĚJŠÍ CEMENT v Praze a okolí.Cihly Hurdis za neuvěřitelně nízké ceny.Každý pátek a svátek sl..

Kontakt www.stavebniny-jesenice.cz - V Uličce 51, 252 42, Jesenice u Prahy

Logo firmy FILKO – Zdeněk Filipský

FILKO – Zdeněk Filipský

A-rank 81

Montáže střech na klíč po celé ČR. Opravy a rekonstrukce střech. Vyrábíme bet. střešní krytinu FILKO - záruka 30 roků. Vyrábíme stavební řezivo – střešní latě, hranoly, celé vazby, kvalitní palubky. Podstřešní fólie, klempířské prvky, žlaby a svody, střešní okna, hromosvody. Dlouholetá zkušenost, profesioná..

Kontakt www.filko-strechy.cz - 675 59 Radkovice u Hrotovic 6

Logo firmy PROKOM R&S s.r.o.

PROKOM R&S s.r.o.

A-rank 78

Výhradní dovozce (oficiální distributor) pro finské stavební materiály. Firma dováží finský SBS modifikovaný střešní asfaltový šindel KATEPAL (lehká střešní krytina), tepelně upravené dřevo (finská - severská borovice) THERMOWOOD, materiál s 30-ti letou životností používající se převážně na dřevěné fasády (the..

Kontakt www.prokom.cz - Pekařská 1641/79b, Opava - Kateřinky, 747 05

Logo firmy Coleman S.I., a.s.

Coleman S.I., a.s.

A-rank 77

Společnost Coleman S.I., a.s. je obchodní společností nabízející služby spojené s dodávkou materiálů pro stavbu a rekonstrukci střech a fasád. Nabízíme střechy Bramac, Tondach, KM Beta, Lindab, fasádní systémy Weber, střešní okna, solární panely, tepelné izolace, asfaltové pásy, klempířské výrobky, nářadí. Objedn..

Kontakt www.coleman.cz - Smetanova 1484, Vsetín, 755 01

Logo firmy P a P Bohemia, s.r.o.

P a P Bohemia, s.r.o.

A-rank 75

Prodáváme střešní krytiny a materiály pro stavbu. Vypracujeme cenovou nabídku s dopravou a následnou manipulací vlastními vozidly po celé ČR. Máme obchodní zastoupení KM BETA, BRAMAC, TONDACH, CEMBRIT, POROTHERM, PICHLER, VELUX, SUPERTHERM, GUTTA.

Kontakt www.papbohemia.cz - Vídeňská 394, 378 33 Nová Bystřice

Logo firmy FENESTRA střešní okna, s.r.o.

FENESTRA střešní okna, s.r.o.

A-rank 72

Bytová střešní okna FENESTRA. Výroba, prodej, servis, konzultace. Střešní okna s mimořádnými tepelně-izolačními vlastnostmi, s mimořádně vysokou zárukou 15 let. Nabízíme okna kyvná, výklopně-kyvná, fasádní a mansardová, 13 rozměrů, 3 výrobní řady.

Kontakt www.oknastresni.cz - Šťáhlavice 1, 332 04 Nezvěstice

Logo firmy Střechy Vaníček spol. s.r.o.

Střechy Vaníček spol. s.r.o.

A-rank 70

Provádíme kompletní dodávku a montáž plochých střech včetně světlíků, opláštění a zateplení objektů s nejrůznějším využitím např. výrobní a skladové haly, obchodní areály apod. Dále provádíme klempířské práce, izolace proti vodě, radonu, ropným a chemickým látkám, izolace teras, balkónů a lodžií u obytných domů s ..

Kontakt www.strechy-vanicek.cz - Petrská 29,110 00 Praha 1

Logo firmy NOSTA, s.r.o.

NOSTA, s.r.o.

A-rank 70

Stavební společnost NOSTA, s.r.o. působí na stavebním trhu již 20 let. Předností firmy je komplexní dodávka staveb, kvalitní záruční i pozáruční servis a dlouhodobé partnerství s našimi zákazníky. Firma se specializuje na provádění komunikací a zpevněných ploch a na klempířské a pokrývačské práce. Spoluprací získá..

Kontakt www.nosta.cz - Svatopluka Čecha 2088/13 741 01 Nový Jičín

Logo firmy Siplast – Icopal s.r.o.

Siplast – Icopal s.r.o.

A-rank 66

Výroba a prodej izolačních matriálů pro všechny hydroizolace staveb

Kontakt www.icopal.cz - Dopraváků 749/3 184 00 Praha 8 - Dolní Chabry

Logo firmy STEJSTAV- největší prodejce střešních krytin

STEJSTAV- největší prodejce střešních krytin

A-rank 65

- jsme ryze česká firma s celorepublikovou působností, která byla založena v roce 1990. V průběhu let se nám podařilo dosáhnout významných úspěchů na českém trhu se stavebními materiály. Naší nejsilnější zbraní jsou nejen výhodné ceny, ale i operativnost a pružnost - což je schopnost, která většinou chybí velkým o..

Kontakt www.stejstav.cz - Božetice 24, 399 01 Milevsko

Logo firmy FALTON, spol. s r.o.

FALTON, spol. s r.o.

A-rank 65

Střechy - tesařství, klempířství, pokrývačství. Montujeme všechny druhy tvrdých střeš. krytin, šindele, živičné krytiny, trapéz plechy, okna Velux, Kubeso. Provádíme zateplení fasád, renovace hist. fasád, reliéfy, štuky. Stavíme byt. a prům. objekty.

Kontakt www.falton.cz - Langrova 43, 62700 Brno

Logo firmy EJOT CZ, s.r.o.

EJOT CZ, s.r.o.

A-rank 60

Upevňovací technika pro střechy a pláště, kotevní technika pro kontaktní zateplovací systémy, kotevní technika pro ploché střechy, kotevní a upevňovací technika pro odvětrávané fasády, upevňovací tecnika pro výrobu oken a montáž výplní stavebních otvorů

Kontakt www.ejot.cz - Zděbradská 65, Říčany - Jažlovice, 25101

Logo firmy ROVA-CZECH a.s.

ROVA-CZECH a.s.

A-rank 59

Výrobce trapézových plechů a plechových profilovaných (taškových) střešních systémů vč. okapů. Trapézy vyrábíme v T8, T18, TN18, T35, TN35, T45, TN45, T50 a TN50 v pozinkovaném, aluzinkovém, poplastovaném a hliníkovém provedení vč. nerezi. Střešní systém ROVA-MEGA je nejlevnějším plechovým systémem v ČR. Záruka 30 let.

Kontakt Javorová 1A/788, Hustopeče u Brna, 693 01

Logo firmy není k dispozici

Dřevostavby – montované rodinné domy HAAS FERTIGBAU

A-rank 57

Moderní dřevostavby pro Vás. Stavíme montované rodinné domy, nízkoenergetické domy, pasivní domy a střešní konstrukce, průmyslové haly, sportovní haly, zemědělské haly a komerční stavby. Rodinné domy dodáváme v různých stupních dokončení, i jako domy na klíč. Dřevostavby Haas Fertigbau – moderní řešení s nádeche..

Kontakt www.haas-fertigbau.cz - Chanovice 102, 341 01 Horažďovice

Logo firmy není k dispozici

Václav Zorník (e-shop střešního vybavení)

A-rank 55

Dobrý den, vítáme Vás v našem internetovém obchodě Komplet-střechy. V našem sortimentu stavebních materiálů můžete hledat nejen podle kategorií, ale také podle výrobce, nebo lze zadat konkrétní pojem do políčka Hledej, nebo můžete využít Detailní vyhledávač podle Vámi požadovaných parametrů. Váš dodavatel střešn..

Kontakt www.komplet-strechy.cz - Sv. Kateřina 23 678 01 Blansko

Logo firmy není k dispozici

Chytrá pěna

A-rank 53

Stříkané izolační pěny Heatlok Soy® a SEALECTION® 500 jsou díky svým jedinečným vlastnostem nejdokonalejší izolace současnosti a ve všech oblastech tak předčí doposud používané izolační materiály. Snížíme náklady na zateplení až o 50%. Chytrá pěna lze použít jako tepelná izolace, zároveň také jako zvuková i..

Nabídka: Obchodně-technický poradce, více..

Kontakt www.chytrapena.cz - Polská 9, 790 81 Česká Ves

Logo firmy není k dispozici

PLATON spol. s r.o.

A-rank 52

Vyrábíme a prodáváme komínkové lávky a rošty, nášlapy, sněhové zachytávače a zábrany, klempířské prvky, okapové plechy, závětrné lišty, odvětrávací komínky, areátory, zábradlí, držáky pro drážkové krytiny, střešní a hromosvodové doplňky pro střešní krytiny Cembrit, Dakora, Tondach, Bramac, Ruukki, Lindab, Rova, Ma..

Kontakt www.platonsro.cz - Rumburská 674, 407 77 Šluknov

Logo firmy není k dispozici

Ing. Hofer Transport spol. s r.o.

A-rank 50

Společnost Ing. Hofer Transport nabízí střechu od firmy Hofer s.r.o.. Ing. Hofer je mezinárodní firma s centrálou v Rakousku a mnoha národními pobočkami v České republice a Evropě. Hlavní předměty podnikání v České republice je odborný prodej střešních materiálů včetně doplňků, klempířských výrobků, okapů, střeš..

Kontakt www.hofer.cz - Brněnská 30, 691 23 Pohořelice

Logo firmy není k dispozici

REFREE.CZ realitní kancelář, s.r.o.

A-rank 50

Prodej a pronájem nemovitostí, financování, refinancování, exekuce, oddlužení, půjčky bez doložení příjmu.Samozřejmostí jsou kompletní právní i hypoteční služby, odhad nemovitosti a zřízení PENB. Dále odhad nemovitosti pro dědické řízení, správa nemovitosti i parcelace. Sjednáme spotřebitelské nebankovní půjčky a h..

Kontakt www.reality-refree.cz - Divišova 882/5

Logo firmy není k dispozici

Chlupáč Zdeněk CHALKO SEMILY

A-rank 49

Seznamte se s rodinnou firmou a jejím výrobním programem. Rozvíjí firmu CHALKO jako značku a záruku kvality. Jsou důvěryhodným odběratelským, výrobním a obchodním partnerem pro všechny zájmové subjekty. Provádí montáže a opravy střech, klempířské, zámečnické práce, brokování. V roce 1994 rozšířily podnikatels..

Kontakt www.chalko.cz - Příkrý 22 513 01 Semily

Logo firmy není k dispozici

ŽELEZO MORAVA STŘECHY s.r.o.

A-rank 49

Vítáme Vás na webových stránkách. firmy ŽELEZO MORAVA STŘECHY, s.r.o. Zabýváme se výrobou, velkoobchodním prodejem a dělením hutního materiálu, tuzemských i zahraničních výrobců. Hutní materiál doplňuje brusivo a jiné zboží. Odběratelům poskytujeme množstevní slevy. Od roku 2004 se navíc zabýváme prodejem ..

Kontakt www.zelezomorava.cz - Hakenova 28 669 02 Znojmo

Logo firmy není k dispozici

JIPO Stavebniny s.r.o.

A-rank 49

Firma JIPO Stavebniny s.r.o. - Lochovice specialista pro stavebniny. Soukromá firma Stavebniny Jipo - Jana Polanská Lochovice byla založena v roce 1992. Zabývá se prodejem veškerého stavebního materiálu, stavebních hmot a střešních krytin. Najdete je v Lochovicích u nádraží ČD (směr Příbram). Má otevřeno 7 dn..

Kontakt www.volny.cz - 267 23 Lochovice, Lochovice 294

Logo firmy není k dispozici

Chytil Vlastimil

A-rank 48

Firma Chytil klempířské a pokrývačské práce, nabízí své služby stavebním firmám, soukromým podnikatelům a soukromým osobám. Střechy z pálené krytiny, betonové krytiny, pozinkovaného, měděného, hlíníkového plechu, lepené střechy z tradičních materiálů, dodávky a montáž střešních oken, klempířské, pokrývačské a tesař..

Kontakt www.chytil-klempirstvi.cz - 767 01 Kroměříž, Stoličkova 251

Logo firmy není k dispozici

Inženýrské stavby CZECH, s.r.o.

A-rank 48

Jsme firma se sídlem v Ropici s působností v moravskoslezském kraji. Firma působí na tomto trhu od roku 1995. Zabývá se stavební činnosti, pokládkou střešních krytin a prodejem stavebního materiálů. Najdete nás na trase mezi Českým Těšínem a Třincem u hlavní cesty vedle základní školy. Od založení firmy se nab..

Kontakt www.inzenyrskestavby.cz - ul.Okružní 1869 737 01 Český těšín

Logo firmy není k dispozici

Jiří SLUNEČKO a spol., STAVEBNÍ PRÁCE, spol. s r.o.

A-rank 48

Firma se zabývá dodávkou a montáží střešních plášťů. Hlavní pracovní náplní firmy je stavební činnost - novostavby, rekonstrukce a opravy střešních plášťů, hydroizolace. Další činností firmy je obchod - veškeré střešní krytiny a související materiály a doplňky. Rozpočty prací na střešních krytinách provádí bezplatn..

Kontakt www.strechyslunecko.cz - Průmyslová ul. Sezimovo Ústí II. 391 02

Logo firmy není k dispozici

SO & TI s.r.o.

A-rank 48

Nabídka služeb v oblasti stavebnictví se specializací na navrhování a realizace střešních systémů. Firma SO & TI s.r.o. byla založena v roce 1993. Z počátku byla zaměřena na provádění drobných klempířských, pokrývačských a tesařských oprav a na údržbu střech. Postupně se firma začala specializovat na slož..

Kontakt www.soti.cz - K šancím 50/6, 163 00 Praha-Řepy

Logo firmy není k dispozici

Www.nejlevnějšídřevostavby.cz

A-rank 48

Nejlevnější dřevostavby na Českém trhu ceny již od 13000/m2 zastavěné plochy v četně základové desky.Pokud jste dostali konkurenční nabídku pošlete nám ji na info@nejlevnejsidrevostavby.cz a my Vám uděláme na sto procent nabídku lepší.Stavíme pouze nízkoenergetické domy naše obvodová stěna má koeficient prostupu t..

Kontakt www.nejlevnejsidrevostavby.cz - Kroužek 83, Rousínov 68301

Logo firmy není k dispozici

CHochol Petr - WAGNER CENTRUM

A-rank 47

Wagner Centrum Chochol Petr je prodejce firmy Wagner - lakovací technika, zajišťuje prodej a servis mobilních a speciálních stříkacích zařízení Wagner Profi a Hobby, bezvzduchových stříkacích pistolí, zařízení práškových lakoven. V práškové lakovně WACE provádí předúpravy, nanášení práškových barev, vytvrzování,..

Kontakt Chýnovská 744 391 11 Planá nad Lužnicí

Logo firmy není k dispozici

Němec Miloslav - PRÉMIUM

A-rank 47

Vítejte na internetových stránkách firmy Premium Miloslav Němec. Naše činnosti se týkají oblasti klempířské, pokrývačské a tesařské práce, hromosvody. Firma je na trhu od roku 1990. Zajišťujeme střechy na klíč, rekonstrukce vč. tesařských a klempířských prací, prodej krytin a střešních oken. Dodávka a montáž st..

Kontakt www.premium-plzen.cz - 326 00 Plzeň, Božkovská 11

Logo firmy není k dispozici

Stavební izolace OK

A-rank 47

HYDROIZOLACE PLOCHÝCH A ŠIKMÝCH STŘECH - rekonstukce střešních plášťů plochých a šikmých střech - rekonstukce teras a balkonů - izolace zahradních jezírek a jímek - izolace prolti vlhkosti a radonu

Kontakt stavebniizolaceok.ic.cz - Chomutice č.5, Chomutice, 507 53

Firmy 130 z 957

Hyperinzerce

RSS Feed
ATOM Feed
Firmy, firemní inzerce: CZ SK PL DE AT CH HU FR IT UK US ES RO RU UA BY TR AM

Inzerce

Firmy

Reality

Bydlení

Práce

Zboží

Slevy

Poptávky

Videoinzerce

Mobily

Notebooky

Foťáky

Monitory

Auta

Motorky

Tiskárny

Soutěže

Xicht

Aktuální vozy

Aktuální moto

Aktuální stroje

Recepty

Moučníky

Grilování

Recepty SK
Copyright © 2003-2015, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor