Geodezie - firmy

Firmy 130 z 492

Zobrazit pouze firmy z regionu:
Logo firmy HOMOLA a.s.

HOMOLA a.s.

A-rank 73

Revitalizace bytových a panelových domů, zateplování. Realitní činnost, prodej pozemků, pronájem nevýrobních prostor. Výstavba a rekonstrukce plynovodů, teplovodů, vodovodů a kanalizací. Provádění pozemních staveb, jejich úprav a odstraňování.

Kontakt www.homola-as.cz - Vratimovská 624/11,718 00 Ostrava

Logo firmy Komplexní Reality, s.r.o.

Komplexní Reality, s.r.o.

A-rank 69

Poskytujeme komplexní služby v oblasti nemovitostí. Zajišťujeme prodej, koupi, pronájem, výkup či vyplacení exekucí. Poskytujeme právnický servis, finanční poradenství, geometrické služby a oceňování. Nabízíme také pojištění nemovitostí.

Kontakt www.komplexnireality.cz - nám. Komenského 124, 66601 Tišnov

Logo firmy REKO Beroun

REKO Beroun

A-rank 67

Nabídka služeb realitní kanceláře. Zprostředkování koupě, prodeje a pronájmu nemovitostí. Zajišťujeme hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření, znalecké posudky i geodetické práce, vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí a zpracování daňového přiznání pro finanční úřad.

Kontakt www.reko-beroun.cz - Havlíčkova 7, 26601 Beroun-Město

Logo firmy EVROPA realitní kancelář PRAHA 4 - NUSLE

EVROPA realitní kancelář PRAHA 4 - NUSLE

A-rank 63

Zajišťujeme pro Vás prodej a pronájem bytů, domů, chat, pozemků a nebyt. prostor a veškerý servis s tímto spojený (vypracování smluv, notář, tržní odhad a znalecký posudek zdarma, stěhování). Rychlý a kvalitní servis je pro nás samozřejmostí.

Kontakt www.rkevropa.cz - Nuselská 236/39, 140 00 Praha 4

Logo firmy není k dispozici

Inženýring dopravních staveb a.s.

A-rank 57

Předmět podnikání je stanoven zápisem v obchodním rejstříku následovně: Inženýrská činnost v investiční výstavbě zajišťujeme v přípravné a realizační fázi projektu. Dále veškeré geodetické práce. Výsledky měření jsou zpracovávány na grafických stanicích s výstupy na barevnou tiskárnu pro formát A3 nebo na plotte..

Kontakt www.ids-praha.cz - Na Moráni 360/3, 128 00 Praha 2

Logo firmy není k dispozici

PK Geo s.r.o.

A-rank 51

Nabídka geodetických a kartografických prací.

Kontakt www.pkgeo.cz - Jeřábkova 1848/5, 602 00 Brno-Černá Pole

Logo firmy SANZ Group Czech s.r.o.

SANZ Group Czech s.r.o.

A-rank 50

Společnost se zahraničním kapitálem zajišťuje služby v oblasti investic do realit a podniků, výkup nemovitostí, právní a obchodní servis, správu a údržbu nemovitostí, geodetický a zeměměřický servis, personální agenturu, vlastní ubytovací kapacity.

Nabídka: Hledáme nové kolegy do týmu realitních specialistů, Stavební pozemek Stará Lysá - Čihadla, Pronájem 2+kk/37m2, nižší standard, Praha 10, více..

Kontakt www.sanzgroup.cz - Husinecká 5, Praha 3

Logo firmy není k dispozici

Václav Hodač s.r.o. geodetické služby

A-rank 49

Jsme firma, která se zabývá geodetickou činností převážně v Pardubickém kraji, ale také v ostatních krajích ČR. Jsme vybaveni moderní měřící a výpočetní technikou jak pro práci v terénu tak i v kanceláři (totálními staniceni značky SOKKIA, GPS PROMARK 2, programy KOKEŠ, GEUS atd.). Nabídka prací: Geodézie v..

Kontakt www.geodetickesluzby.cz - Novoměstská 626 537 01 Chrudim

Logo firmy není k dispozici

PozGeo, s.r.o.

A-rank 49

Sme společnost se sídlem v Prostějově, která vznikla na začátku roku 2007, zabývající se výkonem zeměměřických činností, poskytováním software a poradenstvím v oblasti hardware a software. Významnou činností je projektování pozemkových úprav. Společnost zakládá svoji činnost na vysoké profesionální a technické ú..

Kontakt www.pozgeo.cz - Budovcova 3657/6, 796 01 Prostějov

Logo firmy není k dispozici

Oceňování nemovitostí

A-rank 49

Nabízíme znalecké posudky a odhady nemovitostí.

Kontakt www.nemovitosti-oceneni.cz - J.E.Purkyně 1621, 504 01 Nový Bydžov

Logo firmy není k dispozici

Olšar Jiří, Ing.- ZEMĚMĚŘICTVÍ JESENÍK

A-rank 47

Vítejte na našem webu. Naše firma vznikla koncem roku 1990 a postupně se rozvíjela k dnešnímu postavení největší geodetické firmy na Jesenicku, kdy na základě získaných oprávnění provádíme všechny druhy geodetických a důlně měřických prací. Na základě kvalitního vybavení, profesionálního přístupu a dlouholeté zkuš..

Kontakt www.zemjes.cz - Na Stráni 388, Jeseník 790 01

Logo firmy není k dispozici

Popelka Zdeněk GAK-geodetické práce

A-rank 47

Práce v katastru nemovitostí Geometrické plány pro: -oddělení pozemků ( za účelem prodeje či koupě ) -oddělení stavebních parcel -rozdělení pozemků Geometrické plány pro zaměření: -rodinného domu ( pro kolaudaci ) -rozestavěného domu ( na půjčku ) -garáže -chaty -zahradní chaty -hodpodářské bu..

Kontakt www.gak.cz - Dvořákova 2924/21, 669 02 Znojmo

Logo firmy není k dispozici

Geoplan

A-rank 46

- Zaměření skutečného stavu inženýrských sítí - Zaměření skutečného stavu nemovitostí a vyhotovení projektové dokumentace - Mapové podklady - Účelové mapy velkého měřítka - Geodetické práce ve výstavbě - Dokumentace stávajících stavebních objektů - "stavební výkresy" - Geometrické plány - Vytyčovací práce..

Kontakt www.geoplan-nb.cz - Nový Bydžov

Logo firmy není k dispozici

Smelik Stanislav Ing. - GEOLS

A-rank 45

Nabídka služeb z oblasti zeměměřičství. GeoLs vznikla 1. 1. 2000 jako sdružení fyzických osob Ing. Stanislava Smelika (IČ 61933872) a Jany Lyskové (IČ 70007055). Nabízíme mnoho produktů a služeb z oblasti zeměměřictví, katastru nemovitostí a inženýrské geodézie. Firma spolupracuje s mnohými institucemi ..

Kontakt www.geols.cz - 739 01 Baška 63

Logo firmy není k dispozici

ZK - BRNO s.r.o.

A-rank 44

Firma ZK-BRNO s.r.o. vznikla v květnu 1996 sloučením tří menších specializovaných geodetických firem s cílem zabezpečit komplexní geodetické práce. V současné době je společnost ZK-BRNO s.r.o. stabilní a prosperující firmou poskytující služby v následujících oblastech: *inženýrská a stavební geodézie *p..

Kontakt www.zk-brno.cz - Marie Hübnerové 1704/58, 621 00 Brno-Řečkovice

Logo firmy není k dispozici

GEOMETRA OPAVA, spol. s r.o.

A-rank 44

Firma nabízí komplexní geodetické služby (bodová pole, digitální mapování, geometrické plány, vytyčování hranic, pozemkové úpravy, inženýrská geodézie, pasporty a dokumentace, fotogrammetrie, ortofotomapy).

Kontakt www.geometra-opava.com - Masařská 455/19, 746 01 Opava-Město

Logo firmy není k dispozici

SMALL, spol. s r.o.

A-rank 44

Firma SMALL, spol. s r.o. byla založena zakladatelskou listinou dne 29. května 1995. Je zapsána v OR u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 83143. Zakladatelem je jediný společník firmy, Jiří Novotný. Původním sídlem společnosti byla Václavská ulice v Poličce, současným sídlem je Praha 7, Korunovační 9..

Kontakt www.small.cz - Starohradská 239, 572 01 Polička-Dolní Předměstí

Logo firmy není k dispozici

GEODETICKÁ KANCELÁŘ TÁBOR spol. s r.o.

A-rank 42

Vyhotovujeme geometrické plány, vytyčování hranic, mapové podklady pro projekty, dokumentace skutečného provedení staveb, digitalizace map, geodézie ve stavebnictví. Zaměřujeme jeřábové dráhy. Provádíme geodetické práce při pozemkových úpravách.

Kontakt www.gktabor.cz - Bydlinského 2474, 390 02 Tábor

Logo firmy není k dispozici

Geodak, s.r.o.

A-rank 42

Provádění zeměměřičských prací.

Kontakt geodak.cz - Mečnikovova 14

Logo firmy není k dispozici

Ing.Pavel Hájek, GEODÉZIE HÁJEK

A-rank 42

Geodetické práce při katastru nemovitostí, zaměření skutečného stavu, vytyčení a jiné.

Kontakt www.kyselica.cz - Jerevanská 723/6, Praha 10

Logo firmy není k dispozici

Blom Czech Republic

A-rank 42

Blom je největší evropskou firmou, která se zabývá sběrem a zpracováním velmi přesných geo-prostorových dat a vývojem softwarových aplikací a služeb založených na těchto datech. Blom vlastní a poskytuje jedinečnou evropskou databázi leteckých snímků, map a 3D modelů. Nabízíme služby, data a řešení pro zákazníky z o..

Kontakt www.blom.cz - Olomoucká 1158/164a, 627 00 Brno

Logo firmy není k dispozici

Soudný Geo s.r.o.

A-rank 42

Jsme geodetická firma zabývající se službami v oblasti katastru nemovitostí a výstavby. Specializujeme se na vytyčování vlastnických hranic lesních pozemků.

Kontakt www.soudnygeo.cz - Žižkova 651 Votice 25901

Logo firmy není k dispozici

ZEMĚMĚŘICKÝ A KATASTRÁLNÍ INSPEKTORÁT V PLZNI

A-rank 41

Vítejte na stránkách Státní správy zeměměřictví a katastru. Katastr nemovitostí České republiky je soubor údajů o nemovitostech v České republice zahrnující jejich soupis a popis a jejich geometrické a polohové určení. Jeho součástí je evidence vlastnických a jiných věcných práv a dalších, zákonem stanovených práv ..

Kontakt www.cuzk.cz - Radobyčická 12/2465 30100 Plzeň

Logo firmy není k dispozici

IGM Praha s.r.o.

A-rank 40

Geodetická firma IGM Praha, s.r.o. vznikla jako zastřešení aktivit zakladatelů firem MAPIN, v.o.s. Praha a IGM Brno, s.r.o.. Přitom navazuje zejména na zkušenosti vedoucích pracovníků z jejich předchozí praxe v oboru geodézie a stavebnictví. Její záběr činností je široký a pokrývá prakticky celý geodetický obor ..

Kontakt www.igmpraha.cz - Hauptova 594 156 00 PRAHA 5 - Zbraslav

Logo firmy není k dispozici

GBS Praha s.r.o.

A-rank 40

Tvorba mapování, geometrických plánů, zaměření stavby, důlní měřictví, inženýrská geodézie, vytyčení stavby

Kontakt www.gbs.cz - Stejskalova 9, 180 00 Praha 8

Logo firmy není k dispozici

Ing. Ladislav Jarůšek

A-rank 40

Provádění geodetických prací zejména zaměřování stavebních objektů a inženýrských sítí včetně vypracování podkladů pro projekt.

Kontakt www.jlz.cz - Thákurova 676/3, 160 00 Praha-Dejvice

Logo firmy není k dispozici

Ing. Vladimíra Brejchová - geodetické práce

A-rank 40

Vypracování geometrického plánu, vytyčení hranice pozemku a stavby, vyhotovení polohopisného a výškopisného plánu (tachymetr) a dokumentace skutečného provedení stavby.

Kontakt www.geodet-praha.cz - Kučerova 726/5, Praha 9, 19800

Logo firmy není k dispozici

Ing. Jindřich Majer - MajerGeo

A-rank 40

Nabízíme veškeré zeměměřické práce, zejména pak v oblasti stavební geodézie a katastru nemovitostí ( geometrické plány ). Zaměřujeme podklady pro projekt a provádíme tématické mapování dle zadání.

Kontakt www.majergeo.cz - Plzeňská 221/130, Praha 5, 150 00

Logo firmy není k dispozici

Geodetické práce - Ing. Leoš Brkl

A-rank 40

Vyhotovení geometrických plánů, vytyčování hranic pozemků, zaměření polohopisu a výškopisu pro projekt, vytyčování staveb, zaměření geodetické části dokumentace skutečného provedení staveb a přípojek inženýrských sítí a další geodetické práce.

Kontakt www.geodet-brno.net - Provazníkova 1264/53, 613 00 Brno

Logo firmy není k dispozici

COMPACT OFFICE, s.r.o.

A-rank 40

Tvorba pasportů pro města a obce. Pasporty místních komunikací, veřejného osvětlení, dopravního značení, hřbitovů a obecního majetku. Tvorba a správa geografických dat, dodávky GIS, hardware a software. Vytváření dokumentace informačních systémů ve veřejné správě. Projektové činnosti, procesní a projektové řízení, ..

Kontakt www.compact-office.cz - Hradecká 167

Firmy 130 z 492

Hyperinzerce

RSS Feed
ATOM Feed
Firmy, firemní inzerce: CZ SK PL DE AT CH HU FR IT UK US ES RO RU UA BY TR AM

Inzerce

Firmy

Reality

Bydlení

Práce

Zboží

Slevy

Poptávky

Videoinzerce

Mobily

Notebooky

Foťáky

Monitory

Auta

Motorky

Tiskárny

Soutěže

Xicht

Aktuální vozy

Aktuální moto

Aktuální stroje

Recepty

Moučníky

Grilování

Recepty SK
Copyright © 2003-2015, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor